Tragedia w Wielkopolsce. Ojciec znalazł zwłoki córek oraz ich nieprzytomną matkę.
fot. Pixabay

W domu, na terenie wielkopolskiej miejscowości, znaleziono zwłoki dwóch dziewczynek oraz nieprzytomną kobietę – ich matkę. Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że jedno z dzieci prawdopodobnie zostało uduszone. Drugie dziecko oraz matka miały widoczne obrażenia ciała. Sprawca oraz motyw przerażającej tragedii pozostają tajemnicą.

„Na terenie prywatnej posesji ujawniono ciała dwóch osób. To dzieci w wieku 7 i 13 lat”  – powiedziała rzeczniczka powiatowej komendy w Ostrzeszowie st. asp. Magdalena Hańdziuk dla „Interii”.

W jednym z domów w Kobylej Górze, w woj. wielkopolskim, odnaleziono ciała dwóch dziewczynek w wieku 7 i 13 lat. Martwe dzieci znalazł najprawdopodobniej ojciec dziewczynek. W domu była także nieprzytomna matka z ranami ciętymi od ostrego narzędzia. Podobne obrażenia miało także starsze z dzieci. Druga dziewczynka miała zostać natomiast uduszona.

Dramat w Kobylej Górze. W domu znaleziono zwłoki dwóch dziewczynek i nieprzytomną matkę

Kobieta jeszcze żyła, ale wymagała pilnej hospitalizacji. Ojciec dziewczynek zawiadomił służby, dzwoniąc pod numer alarmowy. Ratownicy medycznie oraz policja dotarli na miejsce po godzinie 12:30.

„Po dojeździe na miejsce okazało się, że poszkodowane są trzy osoby, dwie z nagłym zatrzymaniem krążenia” – powiedział komendant PSP w Ostrzeszowie bryg. Piotr Mazurkiewicz, cytowany przez „Polsat News”.

Na miejsce zdarzenia wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Helikopter zabrał kobietę do placówki medycznej.

To, co wydarzyło się w domu w Kobylej Górze, pozostaje na razie tajemnicą. Na miejscu pracują policyjni śledczy, którzy będą starali się teraz poznać okoliczności zdarzenia oraz zidentyfikować sprawcę.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!