Dziewczynka była zmuszana przez matkę do uczestnictwa w schadzkach z jej konkubentem
fot. Pixabay

Rodzona matka zgotowała córce piekło i traumę na całe życie. Kobieta nie dość, że prostytuowała się na oczach 6-latki, to na dodatek kazała jej nagrywać akt seksualny. To jednak nie cały horror, który wyrodna matka zafundowała dziewczynce. Za swoje postępowania kobieta otrzymała karę więzienia.  

Do zdarzenia doszło na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Jak donosi „Wirtualna Polska” – sąd w Tybindze właśnie wydał wyrok w sprawie 35-letniej kobiety. Matka 6-letniej dziewczynki została uznana winną wykorzystywania seksualnego dzieci. Sąd skazał ją na trzy lata i dziewięć miesięcy pozbawienia wolności.

Przerażającą sprawę komentuje szczegółowo bawarski „Münchner Merkur”. Jak informuje portal – 35-latce postawiono łącznie 33 zarzuty. Gros z nich dotyczyło bardzo poważnych przestępstw, które w dużej mierze polegały na seksualnym wykorzystywaniu jej własnej córki. Matka m.in. fotografowała 6-latkę bez żadnych ubrań, a następnie udostępniała zdjęcia swojemu konkubentowi. To jednak nie koniec…

6-letnia dziewczynka była zmuszana do uczestnictwa w seks-zabawach swojej matki. Dziecko przeżywało horror przez 7 lat!

Proceder trwał od września 2013 roku do marca 2018 roku. Matka dziewczynki oraz jej konkubent umawiali się wówczas na seks randki w miejscowości Altensteig, na południowy zachód od Stuttgartu. Na schadzkach była obecna córka kobiety. Dowody wskazują, iż co najmniej raz 6-latka była zmuszana do filmowania aktów seksualnych, do których dochodziło pomiędzy jej matką a jej konkubentem. Innym razem dziewczynka filmowała, jak jej matka się masturbuje. Sama też musiała pozować przed kamerą. Do zdarzeń dochodziło na tyle minibusa i nikt nie dowiedziałby się o cierpieniu dziewczynki, gdyby sama nie wzięła spraw w swoje ręce.

W 2018 roku dziewczynka uciekła z domu, aby uwolnić się od swojej zwyrodniałej matki. Dopiero trzy lata później przerwała milczenie i opowiedziała śledczym, co ją spotkało. Wstrząsająca relacja dziecka doprowadziła do aresztowania 35-letniej matki oraz jej 67-letniego konkubenta.

W czasie procesu 67-latek nie przyznał się do winy. Zrobiła to matka, która na wokandzie przeprosiła swoją córkę za wszystko, do czego ją zmuszała. Konkubent matki został skazany na 2 lata więzienia. Wyrok zarówno w jego przypadku, jaki i w przypadku matki, nie jest prawomocny.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę