REKLAMA

zaginiona skomentowała wpis o swoim zaginięciu
fot. Twitter | @Policja_KSP

Do wstrząsającego odkrycia doszło na terenie jednego z ośrodków wczasowych w Ustroniu Morskim w województwie zachodniopomorskim. Na trawniku znaleziono odgryzioną ludzką rękę, a sprawą zajęła się już policja.

REKLAMA

Jako pierwszy o tym wstrząsającym znalezisku, do którego doszło na terenie jednego z obleganych przez turystów ośrodków wczasowych, poinformował serwis tvn24.pl. Odgryziona ludzka ręka została znaleziono przypadkowo w ostatni czwartek.

Nieco więcej szczegółów serwis przekazał po wypowiedzi rzecznika Prokuratury Okręgowej w Koszalinie prok. Ryszarda Gąsiorowskiego. Jak się okazało, ludzka ręka została znaleziona przez właściciela obiektów wczasowych.

REKLAMA

W trakcie porządkowania terenu ośrodka, właściciel dostrzegł część ciała leżącą na trawniku, dlatego od razu zgłosił sprawę na policję. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że nie był to efekt zabójstwa, a ręka została odgryziona na skutek ataku zwierzęcia.

Jak przekazuje tvn24.pl, obecnie najbardziej prawdopodobna hipoteza jest taka, że ręka należała do bezdomnej osoby, która zmarła z przyczyn naturalnych. Potrzebne jednak będzie przeprowadzenie dalszych badań i ustalenie, kiedy doszło do śmierci.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA