Horror w opolskim! 78-latek zamordował swoją młodą żonę i jej kochanka

Senior zamordował swoją o 40 lat młodszą żonę. Przyłapał ją z kochankiem?
fot. Pixabay

Kędzierzynem-Koźle wstrząśnięty krwawą zbrodnią! Zazdrosny 78-latek zamordował swoją o wiele młodszą, 31-letnią żonę oraz jej 52-letniego kochanka. Lokalne media podają, że senior użył siekiery, aby uśmiercić parę. Policja zatrzymała sprawcę podwójnego zabójstwa.

REKLAMA

Według nieoficjalnych informacji, przytoczonych przez „Fakt” – do nieprawdopodobnego mordu doszło prawdopodobnie w wyniku zdrady. Zazdrosny 78-letni mężczyzna zabił swoją młodszą o ponad 40 lat żonę oraz jej 52-letniego kochanka. Nie jest jasne, kiedy dokładnie zbrodnia miała miejsce. 15 października dyżurny komendy policji w Kędzierzynie-Koźlu otrzymał informacje o znalezieniu, w jednym z mieszkań na osiedlu Śródmieście, zwłok dwojga osób.

Krwawa zemsta w Kędzierzynie-Koźlu. Zazdrosny 78-latek zatłukł swoją 31-letnią żonę i jej kochanka siekierą

Ofiary od razu zidentyfikowano, jako 52-letniego mężczyznę i 31-letnią kobietę. Z pomocą policjantów z KW Policji w Opolu, kędzierzyńscy śledczy ustalili tożsamość potencjalnego sprawcy, jakim był 78-letni mieszkaniec miasta, a prywatnie mąż zabitej kobiety.

REKLAMA

„Na wniosek śledczych sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 78 – letniego mężczyzny, podejrzanego o zabójstwo dwóch osób” – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Opolu.

Na miejscu śmierci pary znaleziono narzędzie zbrodni. Okazało się, że do zabicia swojej żony i jej prawdopodobnego kochanka 78-latek użył siekiery.

Teraz senior stoi w obliczu zarzutu podwójnego zabójstwa. Na razie zastosowano wobec niego areszt tymczasowy. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

REKLAMA

Podziel się: