Domowa maseczka
YouTube | Natural Health Remedies

Każda z kobiet marzy o nieskazitelnej skórze, która nie będzie dostarczać jej zbyt wielu problemów. Niestety, nasze cery mają skłonności do świecenia się, przetłuszczania lub też wysuszania. Dodatkowo, wiele kobieta zmaga się z wągrami, które są po prostu zapchanymi porami. Wyglądają one jednak bardzo nieestetycznie i są powodem kompleksów dla wielu kobiet. Portal Lelum podpowiada, jak w prosty domowy sposób, raz na zawsze pozbyć się tego problemu.

Domowa maseczka pomoże nam z problemem!

Okazuje się, że do pomocy w walce z wągrami możemy wykorzystać sodę oczyszczoną. Przygotowanie maseczki z tego składnika, który zawsze jest obecny w naszej skórze jest niebywale proste i tanie.

Jeśli raz na zawsze chcemy pozbyć się wągrów wystarczy, że wymieszamy dwie łyżki sody oczyszczonej z niewielką ilością miodu. Kiedy uzyskamy klejącą się papkę, maseczkę wklepujemy w twarz kolistymi ruchami i zostawiamy ją na twarzy na około kwadrans. Po tym czasie maseczkę zmywamy przy pomocy letniej wody.

Promienna i oczyszczona skóra

Nasza skóra niemal od razu stanie się nawilżona i odświeżona, a także zyska promienny blask. Co więcej, przy pomocy sody oczyszczonej usuniemy zanieczyszczenia, martwy naskórek i nadmiar sebum, który przyczynił się do powstania wągrów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę