fot. Creative Commons Attribution-Share Alike 4. / Grzegorz Gołębiowski

Krzysztof Jackowski, znany w całym kraju jasnowidz, znowu dał upust swoim wizjom. Tym razem mówił o koronawirusie. To nie wszystko, Jackowski ostrzega też przed rozpadem Unii Europejskiej i głębokim kryzysie gospodarczym.

Jasnowidz ostrzega przede wszystkim przed tym, by nie cieszyć się zbyt szybko, że w kwietniu i maju wirus nieco zwolni. Jackowski przeczuwa, że trzecia fala koronawirusa będzie zdawała się nie kończyć, a my wszyscy będziemy bardzo zmęczeni tym trudnym czasem.

– Moje poczucie nie napawa mnie optymizmem, dlatego, że ta trzecia fala w moim poczuciu, to się nie skończy. W moim poczuciu tkwimy w kleszczach, które nawet jeżeli w kwietniu, maju one troszeczkę się poluzują, to poluzują się znacznie mniej jak w tamtym roku latem. Powinniśmy się przygotować na czas, który będzie nas bardzo męczył. Ja to mówię okrężnie, w moim odczuciu ta trzecia fala będzie znacznie wydłużona, a ustąpienie jej będzie dziwne. Trzecia fala będzie bardzo długa – mówił jasnowidz z Człuchowa.

Jackowski ostrzegł też, że pandemia być może przyczyni się do rozpadu Unii Europejskiej, a władze będą stwarzać pozory, by cała sytuacja wyszła na jaw jak najpóźniej. W swojej wizji po raz kolejny mówił też o konflikcie, który ma wybuchnąć w Europie, a którego źródeł należy dopatrywać się na Bliskim Wschodzie.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę