Jackowski wieszczy nową wojnę i… nową walutę międzynarodową

Jackowski twierdzi, że konflikt Iranu z Izraelem rozleje się na cały świat
fot. YouTube

Nadeszły czasy, które jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiadał od lat! Po wybuchu pandemii COVID – którą, jak raz stwierdził – również udało mu się przewidzieć, profeta z Człuchowa wielokrotnie ostrzegał, że to dopiero początek i jeszcze przez długi czas świat nie zazna spokoju, jaki dominował na nim dotychczas. W międzyczasie Jackowski przewidział wybuch wojny na Ukrainie, powstanie muru na granicy z Białorusią, a niedawno wybuch konfliktu na Bliskim Wschodzie. Jasnowidz obawia się, że wojna rozleje się na cały świat i zapowiada jeszcze coś – nową wspólną walutę.

REKLAMA

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego wszystko jest już przesądzone i nie ma odwrotu. „Nie ma to żadnego znaczenia, kto wygra wybory w USA. Czy to będzie Biden czy Trump. Świat zmierza do konfliktu” – mówi w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”.

Kiedy wybuchła wojna na Ukrainie jasnowidz przepowiadał, że nie skończy się na konfliktach regionalnych. Mówił także, że po Ukrainie wybuchnie kolejna wojna i wskazał na… Bliski Wschód!

„Nas ludzi przyzwyczaja się do tej wojny. Politycy będą nam dawkować informację. Będą nas przyzwyczajać do tego, że tam są ochotnicy z innych krajów. Będą nam tak dawkować te informację o tych ochotnikach z innych krajów, biorących udział w wojnie w Ukrainie” – powiedział Jackowski, ale nie tej wojny obawia się najbardziej.

REKLAMA

„To straszne co powiem, zdaję sobie z tego sprawę. Jestem tego pewien, że ona nie zamieni się w wojnę światową. Zagrożeniem dla świata jest ta wojna, o której już mówiłem. Wspominałem wcześniej, że na świecie będą dwie wojny: duża i mała. Jedna z nich ma miejsce w Ukrainie. Tą drugą widziałem na Bliskim Wschodzie, a ona już trwa” – podkreślił Krzysztof Jackowski.

Nadchodzi III wojna światowa? Jackowski: Wojna na Bliskim Wschodzie rozleje się na cały świat

„Jeżeli władcy tego świata, którzy decydują o wojnie i pokoju, nie dogadają się, a nic na to nie wskazuje, że chcą się dogadać, to ta wojna na Bliskim Wschodzie rozleje się na cały świat. Coś takiego się stanie, że ona wymknie się spod kontroli. I można mówić wtedy o III wojnie światowej, ponieważ to nie będzie wojna lokalna. Nie wygląda na to, aby były próby dogadania się” – powiedział jasnowidz w rozmowie z „SE”.

O co w ogóle ta wojna? Jeśli nie wiadomo, o co chodzi… No właśnie. Tak też sądzie Krzysztof Jackowski, który przepowiada jeszcze coś. Jego zdaniem obok dolara, jako międzynarodowej waluty rozliczeniowej, powstanie kolejna. Ma to być wspólna waluta Indii, Chin, Brazylii, Iranu, Rosji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

REKLAMA

„Ta wspólna waluta będzie ciosem w dolara, ponieważ jego siła opiera się na wierzę w niego. Dolar może stracić wiarę. Świat przestanie wierzyć w dolara. I nagle ktoś powie, że on go nie chce tylko chce nową walutę. Jak to zrozumiemy, to olśni nas, jak poważna jest sytuacja” – ostrzega jasnowidz z Człuchowa.

Podziel się: