Krzysztof_Jackowski
fot. Creative Commons Attribution-Share Alike 4. / Grzegorz Gołębiowski

W przyszłym roku w Polsce odbędą się zapewne jedne z najważniejszych wyborów parlamentarnych w historii III RP – jeśli nie najważniejsze. W otoczeniu pogarszającej się sytuacji politycznej Polacy wybiorą rząd, który przeprowadzi ich przez potężny kryzys gospodarczy i rozstrzygnięcie wojny na Ukrainie. Jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził, czy wybory odbędą się w planowanym czasie i w jakiej atmosferze.

Sytuacja na świecie i w kraju nie polepsza się, a wręcz pogarsza. Historia dotkliwie przyspieszyła na naszych oczach. Po latach spokoju Europa znów zwąchuje dym, dobiegający z wielkiego pola bitwy. Do tego dochodzą skutki pandemii i lockdownów, kryzys gospodarczy, kryzys energetyczny i wysoka inflacja. Grunt sypie się rządowi pod stopami, a muszą jeszcze poradzić sobie z dodatkowymi wydatkami na zbrojenia. No i… z wyborami, od których dzieli nas jeszcze tylko trochę ponad rok.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości przetrwał już wiele afer, ale to, z czym mamy do czynienia oraz to, co nadejdzie, jest sytuacją bezprecedensową. Nie wiadomo, czy Polacy znów zaufają partii rządzącej… o ile PiS w ogóle doczłapie się do wyborów. Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że obóz Jarosława Kaczyńskiego rozpadnie się wcześniej.

Rząd PiS upadnie. Polskę czeka WIELKI KRACH

Choć dużą część społeczeństwa ucieszy odejście PiSu odejście od władzy i jednocześnie zasmuci wizja wybierania spośród innych partii, które już rządziły i przegrały, Krzysztof Jackowski w swoich wizjach dokłada nam zmartwień.

Jasnowidz ostrzega, że upadek rządu PiS nie będzie przymusem, a jawną ucieczką z tonącego okrętu. Polskę ma bowiem czekać wielki krach – bałagan, którego żaden rząd nie chciałby sprzątać. Cały proces odejścia Zjednoczonej Prawicy ma się zacząć wkrótce. Jackowski przewiduje, że zarzewiem upadku będzie kolejny, duży konflikt wewnątrz koalicji. Rządowi politycy pokłócą się o jakąś „ważną, ale niewygodną sprawę”. To jednak będzie tylko wstęp do wielkiego kryzysu, który dotknie nie tylko Polskę, ale i całą Europę.

„Nie mówię, że teraz, ale za jakiś czas w rządzie obecnym narośnie konflikt o jakąś ustawę albo o poprawkę do ustawy. Jedna frakcja z tej koalicji rządzącej będzie stawiała warunki,  wręcz weto do tej ustawy lub poprawki i to może być sygnałem pierwszym do tego, że ten rząd będzie chciał się ewakuować. A to już będzie oznaczało, że ten rząd zrobił wszystko, co miał zrobić i nie będzie chciał w tym dalej uczestniczyć” – mówił Krzysztof Jackowski na swoim kanale YouTube.

Wielki kryzys w Europie. Ludzie będą emigrować do USA, bo Stary Kontynent będzie w rozsypce

Po tych wydarzeniach sytuacja w Polsce zacznie się pogarszać. Rząd będzie próbował ratować sytuację obietnicami, ale wszystko to pójdzie na marne.

„Ten kryzys będzie się jeszcze wzmagał przed krachem – czyli zobaczymy jeszcze większe tąpnięcie tego kryzysu, zanim nastąpi krach. I wtedy rząd będzie mówił o jakichś osłonach dla obywateli, być może finansowych, że będą ludzie mieli osłonę finansową, ale to jeszcze nie będzie krach, to będzie krótko przed krachem. A już będzie źle” – zwiastuje Jackowski.

Potem ma nadejść wieszczony od lat wielki kryzys. Według Jackowskiego nadejdzie z Ameryki, ale dotknie najbardziej Stary Kontynent. Ludzie będą poszukiwać dobrobytu u źródła tego kryzysu. Według Jasnowidza Stany Zjednoczone – pomimo iż kryzys nadejdzie stamtąd, pozostaną we względnie dobrej kondycji.

„Mimo że ten krach wypłynie z USA to w Ameryce ten krach będzie trwał krótko, ale w Europie będzie trwał długo…” – mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę