Jak usunąć sierść z ubrań?
YouTube | Teach Me How To Clean

Zwierzak w domu to ogrom szczęścia, którego nie da się opisać słowami. Niestety, trzeba liczyć się także z wadami posiadania w domu czworonożnego przyjaciela. Problem pojawia się wtedy, kiedy nasz pupil posiada sporo futra, a dodatkowo jest ono jasne. Taka sierść przywiera do naszych ubrań niezwykle szybko, jednak trudno jest ją usunąć!

Na portal Interia pojawił się ostatnio sposób, który pomoże nam w skutecznym usunięciu sierści pupili z naszych ubrań. Trik ten jest niezwykle prosty, a może odmienić nasze życie!

Co trzeba zrobić?

Rozwiązaniem naszego problemu może być dodanie nieco octu do prania. Ma on działanie zmiękczające i antystatyczne, dzięki temu pomoże usunąć sierść z ubrań podczas cyklu prania. Co więcej, wspomoże także wywabienie przykrych zapachów i różnorodnych resztek, które zostają na naszych ubraniach po użyciu innych detergentów. Co więcej, ocet przywróci także kolor naszym ubraniom i dość skutecznie je zdezynfekuje.

Szybko i skutecznie usunie sierść

Aby skutecznie usunąć sierść z ubrań wystarczy, że do pojemnika na płyn do prania nalejemy około pół szklanki octu. Następnie wybieramy klasyczny program, z którego zawsze korzystamy i gotowe! Po zakończeniu prania dokładnie strzepujemy ubrania i suszymy je jak zawsze. Po sierści nie powinno być śladu!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę