REKLAMA

Jak suszyć pranie w deszczowe dni?
fot. screen Youtube / Uradi Sama- Ideje za kreativce

Jak suszyć pranie w deszczowe dni? Co zrobić, żeby ubrania pachniały jakby były suszone na świeżym powietrzu? Jest na to sposób i warto go stosować zwłaszcza w jesień i zimę.

REKLAMA

Deszczowe dni mogą być wyzwaniem dla osób, które kochają suszyć pranie na świeżym powietrzu. Na szczęście jest na to sposób, aby nie miała wpływu na świeżo wyprane ubrania. Poznaj prosty trik, który ułatwi suszenie ubrań nawet w deszczowe dni. To pomoże ci utrzymać świeże i pachnące ubrania, pomimo kapryśnej pogody.

Jak suszyć pranie w deszczowe dni? Zastosuj niezawodny patent

Jeśli potrzebujesz na szybko wysuszyć wyprane ubranie, np. bluzkę czy spodnie, warto zastosować patent z wykorzystaniem suchego ręcznika. Wystarczy włożyć go do pralki wraz z wilgotnym, mokrym ubraniem, a następnie włączyć program wirowania. Dzięki temu ręcznik pochłonie wodę z mokrego ubrania. Ale co w przypadku większego prania?

REKLAMA

Susz ubrania w ten sposób, a będą pachnieć jak na świeżym powietrzu

Po zakończeniu prania, włącz dodatkowo program wirowania. Potem wywieś ubrania tak jak zawsze na suszarce. Najważniejsze jest to, by ustawić suszarkę tuż obok kaloryfera. Ale to nie wszystko. Żeby zapobiec zapachu wilgoci na ubraniach, przykryj suszarkę z ubraniami suchym prześcieradłem zahaczając o grzejnik. Ubrania muszą być dobrze zakryte. Dlaczego to działa? Ten sposób zatrzyma ciepłe powietrze wewnątrz suszarki.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA