Idealne drinki na lato
YouTube | Green Healthy Cooking

Przepisów na wszelkiego rodzaju napoje alkoholowe jest mnóstwo, ale warto poznać listę napojów bezalkoholowych, które są orzeźwiające, pyszne, a przez to są idealnym pomysłem na ciepłe miesiące. Nierzadko mogą one uratować w trakcie upałów.

Idealne letnie drinki

Poniżej przedstawiamy letnie drinki, którymi mogą się delektować zarówno dzieci, jak i dorośli, niezależnie od tego, czy jest to specjalne spotkanie rodzinne, czy większe przyjęcie z przyjaciółmi i sąsiadami. Każdy napój jest prosty do przygotowania, a składniki można przygotować wcześniej i przechowywać w lodówce lub zamrażarce.

Lemoniada to jeden z najpopularniejszych letnich, a dla wielu osób zdecydowanie najlepszym wyborem są te stworzone na bazie mięty czy limonki. Smak limonkowy jest nieco bardziej wyraźny i pięknie komponuje się z truskawkami. To orzeźwiający klasyk, z którego korzystają prawie wszyscy.

Musicie spróbować!

Żadna woda sodowa kupiona w sklepie nie może się równać ze świeżą sodą zrobioną w domu, przy użyciu prawdziwego syropu owocowego ugotowanego od podstaw. Warto więc zrobić prosty syrop malinowo-waniliowy, ale można też zrobić inne smaki używając dodatków w postaci syropu truskawkowego lub brzoskwiniowego. Wszystko to stanowi świetnie opcje na letniego drinka na imprezę.

Agua frescas są świetne, aby naprawdę docenić smak owoców i chociaż ten przepis wykorzystuje kantalupę, melon spadziowy to kolejna świetna opcja. Przed dodaniem lodu należy dokładnie schłodzić mieszankę agua fresca, aby była wystarczająco chłodna.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę