Hulajnoga
Fot. STOP CHAM YouTube

Na kanale „STOP CHAM” na YouTube pojawił się kolejny materiał, który przedstawia kuriozalne zdarzenie na polskiej drodze. Nieopodal Dzierżoniowa pewnemu kierowcy nie spodobała się jazda hulajnogą, czego efektem było wywiązanie się awantury.

Do zdarzenia doszło koło Dzierżoniowa w województwie dolnośląskim. Pewien kierowca nie był zadowolony z obecności mężczyzny jadącego na hulajnodze i swoją złość postanowił wyładować w sposób, który widać na nagraniu.

– Po strąbieniu owy „prawilniak” zatrzymał się i wyglądał na takiego, co chce mnie zatrzymać, więc zatrzymałem się i zwróciłem grzecznie uwagę, że powinien jechać chodnikiem, a nawet by być miłym dodałem, że jak już ulicą, to mógłby prawą stroną – podkreśla autor nagrania.

Na wideo widać, że mężczyzna z hulajnoga napluł na auto na oczach kierowcy. Gdy autor nagrania dostrzegł policję, poprosił o wezwanie na miejsce drugiego patrolu. Mundurowi nie byli jednak zainteresowani całym zajściem.

– W przypływie emocji nie pomyślałem by wytknąć im jazdę pod prąd i w pewnym sensie wymusić poświęcenie tej minuty mi (bo mniej więcej tyle by to trwało) – żali się autor nagrania.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę