REKLAMA

Wawrzyk i Kaczyński
TikTok | Piotr Wawrzyk

Piotr Wawrzyk udostępnił w Internecie nagranie, którego głównym bohaterem jest Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości przywitał się z użytkownikami aplikacji TikTok, do których był skierowany materiał wideo.

REKLAMA

Aplikacja TikTok cieszy się coraz większą popularnością i jak się okazuje, jest używana nie tylko przez młode osoby. Coraz częściej pojawiają się na niej również politycy, w tym chociażby lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

Jednym z nowych użytkowników jest także poseł PiS i wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk. Jego pierwsze filmiki nie cieszyły się zbyt dużą popularnością, ale najnowszy, na którym pojawił się Jarosław Kaczyński, zebrał znacznie większe grono odbiorców.

REKLAMA

Od momentu opublikowania wideo obejrzało je prawie 180 tysięcy osób. – Witam wszystkich tiktokowców. Moja niespodzianka dla wszystkich – powiedział Wawrzyk na początku nagrania, a następnie przekierował obiektyw telefonu na Jarosława Kaczyńskiego.

– Dzień dobry, serdecznie pozdrawiam. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników. I tych, którzy nas lubią i tych, którzy nas nie lubią, ale… dobrze, że jesteście aktywni, że chcecie mieć informacje, że się wymieniacie informacjami. Gratuluję i jeszcze raz pozdrawiam – powiedział Kaczyński.

REKLAMA

@piotr_wawrzyk

♬ dźwięk oryginalny – Piotr_Wawrzyk


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA