Jarosław Kaczyński
Fot.Facebook.com/pisorgpl

W najbliższych dniach Jarosław Kaczyński zamierza udać się na urlop. Osoby z otoczenia jednego z najważniejszych polityków w Polsce uchyliły rąbka tajemnicy i zdradziły, gdzie prezes PiS będzie wypoczywał.

Pod koniec lipca osoby z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego ogłosiły przerwanie przedkampanijnej trasy po Polsce. Zapowiedziano wówczas, że prezes PiS ma się udać na urlop, jednak ostatecznie wciąż nie wyjechał z Warszawy.

Do najnowszych ustaleń na temat wyjazdu Kaczyńskiego dotarł „Super Express” okazało się, że polityk wyjedzie po posiedzeniu Sejmu, które odbędzie się 5 sierpnia – tak wynika z odpowiedzi osoby z bliskiego otczenia prezesa PiS.

– Z tego, co wiem, po 5 sierpnia, czyli po dzisiejszym posiedzeniu Sejmu, prezes Jarosław Kaczyński pojedzie na urlop – powiedział „Super Expressowi” bliski współpracownik Kaczyńskiego.

Na pewno pan prezes będzie odpoczywał, tak jak wszyscy w czasie urlopu. Każdy potrzebuje odpoczynku – zaznaczyła w rozmowie z „Super Expressem” europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska, nie zdradzając przy tym dokładnej lokalizacji wyjazdu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę