Fot.Facebook.com/pisorgpl

Jak informuje „Super Express”, Jarosław Kaczyński opuścił już szpital i wrócił do swojego domu. Prezes Prawa i Sprawiedliwości został przyłapany przez fotoreporterów i widać było, że wciąż ma problemy z poruszaniem się.

Jarosław Kaczyński ma za sobą dość długi pobyt w szpitalu. Jego brat cioteczny Jan Maria Tomaszewski zdradził, że prezes PiS spodziewał się krótszej hospitalizacji i już jakiś czas temu chciał jak najszybciej wrócić do pracy.

– Pobyt w placówce byłemu wicepremierowi umiliła Marta Kaczyńska, która przywiozła swojemu ukochanemu stryjowi różne rarytasy. Ile jednak można siedzieć w szpitalu?! W końcu w czwartek, 5 stycznia, dzień przez świętem Trzech Króli, Jarosław Kaczyński został wypuszczony do domu. Odebrali go ochroniarze, którzy pomogli taszczyć prezesowi PiS torby nie tylko z rzeczami prywatnymi, lecz także ze świątecznymi prezentami – podał „Super Express”.

Powrót Kaczyńskiego do domu został uwieczniony przez fotoreporterów. Podczas wsiadania do samochodu polityk potrzebował pomoc, bowiem w dalszym ciągu porusza się przy pomocy kul ortopedycznych i ma problemy z poruszaniem się.

„Super Express” przekonuje, że prezes Prawa i Sprawiedliwości musi dojść do siebie po pobycie w szpitalu, ale niebawem ma udać się w kolejną podróż po kraju. Ma do niej dojść na przełomie stycznia i lutego.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę