Ketonal – po jakim czasie zaczyna działać?

REKLAMA

Ketonal to jeden z silniejszych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Ze względu na swoje mocne właściwości, jest jednym z najpopularniejszych leków przeciwbólowych. Jedna tabletka pozwala szybko zapomnieć o problemie. No właśnie – jak szybko?

Ketonal przynosi szybką ulgę od wielu dolegliwości, na przykład kostno – stawowych, mięśniowych oraz w innych bólach na przykład podczas migreny. Działa w tempie ekspresowym – już po kilkunastu minutach od zażycia można poczuć ulgę. Ketonal kiedyś dostępny był tylko na receptę, teraz ten lek o silnym działaniu przeciwbólowym z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych jest powszechnie dostępny bez recepty w aptekach stacjonarnych i internetowych.

REKLAMA

Jak informuje content studio ketonal jest tak skuteczny za sprawą substancji ketoprofenu. Jego wyjątkowo bogaty skład sprawia, że szybko i dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego do krwi. To oznacza, że po upływie blisko 30 minut od spożycia leku w formie doustnej, pacjenci odczuwają ustępowanie dolegliwości. Największe stężenie notuje się po upływie ok. 1,5 godziny. Należy jednak pamiętać, że Ketonal przeznaczony jest dla osób powyżej 15. roku życia!

Udostępnij: