Ketonal – po jakim czasie zaczyna działać?

Ketonal to jeden z silniejszych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Ze względu na swoje mocne właściwości, jest jednym z najpopularniejszych leków przeciwbólowych. Jedna tabletka pozwala szybko zapomnieć o problemie. No właśnie – jak szybko?

   

Ketonal przynosi szybką ulgę od wielu dolegliwości, na przykład kostno – stawowych, mięśniowych oraz w innych bólach na przykład podczas migreny. Działa w tempie ekspresowym – już po kilkunastu minutach od zażycia można poczuć ulgę. Ketonal kiedyś dostępny był tylko na receptę, teraz ten lek o silnym działaniu przeciwbólowym z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych jest powszechnie dostępny bez recepty w aptekach stacjonarnych i internetowych.

Jak informuje content studio ketonal jest tak skuteczny za sprawą substancji ketoprofenu. Jego wyjątkowo bogaty skład sprawia, że szybko i dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego do krwi. To oznacza, że po upływie blisko 30 minut od spożycia leku w formie doustnej, pacjenci odczuwają ustępowanie dolegliwości. Największe stężenie notuje się po upływie ok. 1,5 godziny. Należy jednak pamiętać, że Ketonal przeznaczony jest dla osób powyżej 15. roku życia!

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News