policja
Pixabay.com

W ostatni piątek policjanci ze Starachowic w województwie świętokrzyskim otrzymali zgłoszenie, że 43-latka planuje popełnić samobójstwo. Co ciekawe, kobieta chciała ziścić swoje plany podczas transmisji na żywo.

Służby otrzymały zgłoszenie o planach kobiety od jednego z internautów, który przypadkowo natrafił na transmisję. W trakcie rozmowy telefonicznej od razu przyznał, że najprawdopodobniej pochodzi ona ze Starachowic.

– Internauta zauważył, że na jednym z portali społecznościowych pewna kobieta, prowadząc relację na żywo mówiła, że zamierza popełnić samobójstwo – przekazała policja ze Starachowic.

Policjantom szybko udało się ustalić miejsce zamieszkania kobiety i znaleziono ją z na szczęście niegroźnymi ranami rąk. Mundurowi opatrzyli kobietę, a następnie wezwali karetkę pogotowia, która zabrała ją do szpitala.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, można znaleźć na stronach internetowych poradni zdrowotnych.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!