Rosyjscy żołnierze
Twitter | Ilya Ponomarev

Rosjanie po raz kolejny dokonali „czynu” na froncie, o którym jest głośno. Tym razem wojskowi Władimira Putina chcieli zostawić w polu obraźliwą wiadomość dla Ukraińców, przez co zostali wykryci z powietrza.

Rosyjscy żołnierze po raz kolejny pokazali, że nie jest zbyt dobrze z ich logicznym myśleniem. Grupa wojskowych chciała zostawić w polu obraźliwy napis dla Ukraińców, który byłby widoczny z powietrza. Ich plan jednak się nie powiódł.

W celu obrażenia Ukraińców grupa śmiałków udała się na pole i podjęła się wycięcia w roślinach napisu „chochoły”, który w tej części Europy jest uważany za bardzo obraźliwy. Jest to pogardliwe określenie na Ukraińców.

Rosjanie nie wzięli jednak pod uwagę, że skoro ich „dzieło” ma być widoczne z powietrza, to będzie ich również widać podczas wykonywania napisu. Ukraińscy żołnierze wykorzystali ten fakt.

Rosyjscy żołnierze wykonujący napis zostali ukarani za swoją arogancję. „Artyści” zostali zauważeni z powietrza przez ukraińską armię. Obrońcy zaatakowanego kraju nie mieli zamiaru puścić im tej zniewagi płazem. W stronę okupantów poleciały pociski, które ich trafiły. Na fotografii z lotu ptaka widać ślad w ziemi po uderzeniu z broni.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!