Kolejna śmierć w polskiej galerii. Nie żyje 13-latka

galeria handlowa
fot. Pixabay

To kolejna z serii tragedii w Polskich centrach handlowych w tym tygodniu. Zginęła 13-latka, która spadła z wysokości trzeciego piętra. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że było to samobójstwo – donosi portal wszczecinie.pl.

REKLAMA

Do tragicznego wydarzenia doszło we wtorek około godziny 15:00 w centrum handlowym Galaxy w Szczecinie. 13-letnia dziewczyna rzuciła się z wysokości trzeciego piętra. Jak twierdzą świadkowie, zrobiła to celowo – miało to być rzekomo samobójstwo. Okoliczności śmierci nastolatki ostatecznie wyjaśni jednak prokuratura.

Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z czarną serią takich tragedii. W ciągu ostatnich dni doszło do dwóch podobnych wypadków. Tamte miały miejsce w Złotych Tarasach w Warszawie. To już trzeci taki incydent.

W wyniku pierwszego upadku z wysokości na terenie Złotych Tarasów – 28 października – zginął 40-letni mężczyzna. Spadł z wysokości 12 metrów, według informacji, przekazanych przez policję.

REKLAMA

2 listopada, w tym samym miejscu, doszło do kolejnej tragedii. 46-letnia kobieta spadła z 4 piętra na poziom -1. Ten upadek także zakończył się śmiercią.

„Wstępne ustalenia wskazują, że obie osoby zmarłe targnęły się na własne życie” – podało Biuro Dyrekcji Złotych Tarasów w przesłanym Interii stanowisku.