Kolejna szokująca wypowiedź księdza. „Niech pani odszczeka swoje słowa”

Michał Woźnicki
Fot. YouTube | Wroniecka

Ksiądz Michał Woźnicki dopuścił się kolejnego już szokującego wystąpienia. W sieci znalazło się nagranie z jednej z mszy, podczas której opowiadał o zachowaniu wiernych i darach. Jednej z kobiet zalecił, aby „odszczekała swoja słowa”.

REKLAMA

Nie pierwszy raz o księdzu Michale Woźnickim zrobiło się głośno. Duchowny został usunięty z zakonu, a mimo to odprawia nielegalne msze dla garstki wiernych, którzy mimo kontrowersji z jego udziałem popierają to, co robi.

W przeszłości Woźnicki niejednokrotnie dopuszczał się szeroko komentowanych wypowiedzi. W trakcie nabożeństw zdarzało mu się obrażać osoby innego wyznania, społeczność LGBTQ+ czy nawet papieża.

REKLAMA

Tym razem do sieci trafiło nagranie z mszy, w trakcie którego duchowny postanowił skomentować zachowanie wiernych. Przyznał, że nie wszyscy uważnie go słuchają, pozwalając sobie przy tym na zbyt dużą swobodę.

– Pani sobie wyciągnie nogi w taki sposób, pani zacznie się kiwać jak dziecko z ADHD, a pan będzie siedział jak mędrzec – skomentował duchowny. – Ja muszę wiedzieć, czy ten obraz będzie tutaj. Ten obraz tu zostanie, tylko jeśli pani odszczeka swoje słowa „Nie będę tu przychodzić”. Jeśli pani zostanie przy swoich słowach „nie będę tutaj przychodzić”, to proszę zabierać obraz – powiedział duchowny.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8x3KRUq48M&t=80s&ab_channel=Wroniecka

REKLAMA