Pixabay.com

Do kolejnej w ostatnim czasie tragedii doszło Złotych Tarasach w centrum Warszawy. Młoda kobieta spadła z czwartego piętra na poziom minus jeden i poniosła śmierć na miejscu. To kolejny podobny dramat w ostatnich dniach.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek około godziny 14:30. – Młoda kobieta w wieku około 40 lat spadła z czwartego piętra na poziom minus jeden. Trwa ustalanie tożsamości kobiety. Na miejscu zdarzenia trwają czynności śledcze pod nadzorem prokuratora. Na razie nie wiemy, jak doszło do zdarzenia. Jest to przedmiotem śledztwa – przekazał Fakt.pl podinsp. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I (Śródmieście).

Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia w centrum stolicy Polski. Według nieoficjalnych informacji ustalono, że była to próba samobójcza. Z nagrań monitoringu wynika, że kobieta weszła na barierki i skoczyła.

W czwartek 28 października doszło do podobnej tragedii w Złotych Tarasach. Zmarł wówczas 40-letni mężczyzna, który spadł z ostatniego piętra na poziom minus jeden. Jest to około 12 metrów wysokości.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę