Rosyjscy żołnierze
Twitter | NEXTA

Do dramatycznego zdarzenia doszło w rosyjskim mieście Biełgorod. Wojskowa ciężarówka doprowadziła do wypadku, w wyniku którego zderzyła się z rosyjskim samochodem. W efekcie zginęło dwóch cywili.

Od ponad trzech miesięcy trwa inwazja rosyjskich wojsk na Ukrainę. Od tego czasu światowe media wielokrotnie informowały o nieprzygotowaniu armii Putina i braku wyszkolenia. Nie raz dochodziło do sytuacji, w których można było się wręcz złapać za głowę.

Wielu Rosjan mieszkających w pobliżu granicy z Ukrainą muszą niemal codziennie oglądać sprzęt wojskowy. Dla niektórych taki widok jest zupełną codziennością. Brak wyszkolenia rosyjskich żołnierzy po raz kolejny się potwierdził, tym razem w mieście Biełgorod.

W tragicznym zdarzeniu brała udział grupa żołnierzy, a także niczemu winni cywile. Członkowie rosyjskiej armii przemierzali przez jedną z dróg na tyle nieostrożnie, że doprowadzili do śmiertelnego wypadku.

Rosyjscy żołnierze wjechali w samochód osobowy, a siła uderzenia była na tyle duża, że dwie osoby zginęły na miejscu. Do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie, które przedstawia skutek tego wypadku.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę