REKLAMA

Zwłoki młodego mężczyzny w starym niemieckim spichlerzu. Do śmierci doszło prawdopodobnie podczas seksu
fot. Pixabay

Do kolejnego brutalnego morderstwa starszej kobiety doszło we wsi Brójce. To kolejny podobny przypadek w ostatnich miesiącach, który odnotowano w tej niewielkiej miejscowości. Mieszkańcy są coraz bardziej przerażeni.

REKLAMA

Radio ZET poinformowało, że w ostatnią środę w Brójcach w województwie lubuskim znaleziono ciało 75-letniej kobiety. Śledczy stwierdzili, że doszło do zabójstwa, ale prokuratura nie ujawniła więcej szczegółów. Wiadomo jedynie, że kobieta mieszkała sama.

Nie jest to pierwszy bardzo podobny przypadek, do którego doszło w tej samej miejscowości w ostatnich miesiącach. W lutym tego roku nieznany jak dotąd sprawca zabił 82-letnią kobietę. W tamtej sprawie jeszcze nikomu nie postawiono zarzutów.

REKLAMA

Jak przekazała „Gazeta Lubuska”, obecnie prokuratura zajmuje się ustaleniem, czy obie zbrodnie są ze sobą powiązane. Mieszkańcy z kolei są coraz bardziej zaniepokojeni i proszą władze gminy Trzciel, aby latarnie uliczne paliły się przez całą noc.

Ludzie boją się także wyjść z domu po zmroku. „Jak powiedział mi policjant, pora zamontować kamery i pozamykać drzwi na noc. Nikogo nie wpuszczać” – napisała w mediach społecznościowych jedna z mieszkanek.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA