Koniec z elektryzującymi się włosami! Wypróbuj nowy trik

Idealna fryzura
YouTube | Tressmerize

Idealna fryzura to marzenie każdej kobiety. Niestety wiele z nas, szczególnie zimą, narzeka na nieustannie naelektryzowane włosy. W takim wypadku niezwykle trudno jest oczekiwać, że nasza fryzura będzie wyglądać idealnie. Jak jednak podaje portal KobietaMag, ostatnio w sieci pojawił się totalnie nowy sposób na ujarzmienie naelektryzowanych włosów. Zobacz, jak w prosty sposób, pozbyć się problemu raz na zawsze!

REKLAMA

Świetny sposób!

Okazuje się, że w ujarzmieniu naelektryzowanych włosów pomoże nam folia aluminiowa, którą bez wątpienia znajdziemy w naszej kuchni. Jedna z użytkowniczek TikToka pokazała ostatnio swój odkrywczy sposób, który pomaga jej ujarzmić niesforne włosy tuż przed wyjściem czy też zimą, kiedy zaraz po zdjęciu czapki, włosy sterczą we wszystkie strony.

Aby pozbyć się problemu naelektryzowanych włosów wystarczy, że kawałkiem folii aluminiowej przetrzemy je od góry, do samego dołu. Ważne jednak jest to, aby czynność wykonywać jednostajnym ruchem i nie pocierać włosów we wszystkie strony! Co więcej, należy robić to dokładnie z kierunkiem wzrostu włosów.

Problem zniknie raz na zawsze!

Taki zabieg, co prawda pomoże nam doraźnie, jednak jest on świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, które stresują się noszeniem czapek czy też swetrów zimą. Nasza zimowa odzież powoduje bowiem, że włosy stają się bardzo naelektryzowane, a ułożenie z nich fryzury graniczy z cudem. Teraz jednak folia aluminiowa uratuje nasze stylizacje!

REKLAMA

Podziel się: