Sposób na idealne włosy
YouTube | Steph Barron . LADYLUX

Każdy z nas marzy o gęstych włosach, które to umożliwiają nam ułożenie idealnej fryzury. Niestety, problem nadmiernego wypadania włosów dotyka bardzo dużo osób. Wiele z nich skarży się na fakt, iż mimo używania specjalistycznych środków nie widzą znaczącej poprawy.

Tani i skuteczny sposób!

Jak podaje portal Gazeta, istnieje jednak naturalny i bardzo tani sposób, który pomoże nam spełnić marzenia o bujnych włosach! Sposób ten stosowały już nasze babcie! Warto zatem wrócić do korzeni i sprawdzić jego skuteczność raz jeszcze.

Okazuje się, że niezwykle skutecznym produktem, który pomoże nam przywrócić objętość naszych włosów są drożdże! Kupimy je w każdym sklepie, a co więcej, są one niezwykle tanie.

Warto zaznaczyć, że drożdże są źródłem wielu prozdrowotnych minerałów oraz witamin. Znajdziemy w nich zarówno witaminy z grupy B, a także fosfor, cynk, selen czy magnez. Wszystkie wymienione składniki niezwykle dobrze działają na włosy! Nie tylko powodują ich lepszy wzrost, ale także regenerują je i wzmacniają.

Kuracja, która wzmocni nasze włosy!

Przygotowanie drożdżowej kuracji jest niezwykle proste. 25 gram drożdży rozdrabniamy w kubku i zalewamy je wrzącą wodą do około ¾ pojemności. Całość mieszamy do momentu, aż drożdże całkowicie się rozpuszczą i zostawiamy do ostudzenia. Po całkowitym ostudzeniu, wypijamy miksturę.

Aby kuracja była skuteczna należy ją stosować przez 5 dni, następnie zrobić przerwę na około 8 – 10 dni i powtórzyć całość. Maksymalnie kurację można kontynuować przez 40 dni! Po tym czasie powinniśmy zauważyć bardzo dużą poprawę kondycji naszych włosów!


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!