REKLAMA

Relaksująca kąpiel
YouTube | Musictag

Kto z nas nie lubi odprężających, długich kąpieli? Szczególnie teraz, w okresie jesienno-zimowym, kiedy nierzadko wracamy do domu przemarznięci naszym marzeniem jest zanurzenie się w wannie pełnej ciepłej wody.

REKLAMA

Ten produkt pomoże Ci zadbać o skórę

Do swoich relaksujących kąpieli często dodajemy produkty, które mają za zadanie nawilżyć czy też ujędrnić naszą skórę. Oliwki, olejki czy sole do kąpieli nierzadko są bardzo drogie, a do tego efekt ich stosowania często jest daleki od oczekiwanego.

Okazuje się, że do wieczornej kąpieli możemy dodać produkt, który codziennie wykorzystujemy w kuchni. Mowa tutaj o herbacie! Kilka torebek ziołowej czy też zielonej herbaty dodanej do kąpieli pomoże nam przywrócić równowagę skórze, a także dobrze ją odżywić!

REKLAMA

Wykorzystaj ją także do oczu

Co więcej, herbata ma właściwości, które świetnie raczą sobie z opuchlizną i zaczerwienieniem skóry. Ciepłe, ale nie gorące, torebki po z zaparzoną wcześniej herbatą możemy z powodzeniem położyć na nasze powieki. Taki okład poprawi wygląd skóry wokół oczu i zadziała o wiele lepiej niż niejeden drogeryjny krem.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA