Koronawirus atakuje polityków! Poseł PiS w szpitalu

REKLAMA

Epidemia koronawirusa przybiera na sile – w ciągu dnia wykrywa się go u kilku tysięcy osób. Wirus nie oszczędza też znanych – chory jest między innymi Jerzy Polaczek, poseł PiS, były minister transportu. Ostatnio trafił do szpitala, jego stan zdrowia się pogorszył.

Onet.pl poinformowało, że posła przewieziono w środę wieczorem karetką pogotowia do szpitala MSWiA w Katowicach. Wcześniej w wywiadach Polaczek przyznawał, że „choroba powaliła go na ziemię”. – Jestem pod tlenem, słabiutki. Nie dałem już rady leczyć się w warunkach domowych – mówił były minister w rozmowie z PAP.

REKLAMA

Polaczek, jak większość osób, które przeszły koronawirusa, ostrzega pozostałych, by na siebie uważali. Przyznaje, że nie jest to zwykłe przeziębienie, a objaw3y znosi się znacznie gorzej niż dotychczas znanych wirusów. Potwierdzono, że poseł PiS nie ma żadnych chorób współistniejących. Gdy zachorował na COVID-19 mówił, że ma takie objawy jak: gorączka, ogólne osłabienie organizmu, ostry kaszel. Gdy tylko źle się poczuł, odwołał wszystkie zaplanowane spotkania i z własne woli odizolował się profilaktycznie na 2 tygodnie.