REKLAMA

Bójka
YouTube | Korso – Podkarpacie

W Internecie pojawiło się nagranie z Brzozowa w województwie podkarpackim, gdzie dwie uczennice w wieku licealnym wzięły udział w bójce. Jedna z nich miała w ręku kastet. Dziesiątki ich równieśników jedynie biernie przyglądało się całemu zdarzeniu.

REKLAMA

Do przerażającego zdarzenia doszło w ostatnią środę na jednym ze skwerów w Brzozowie w powiecie brzozowskim. Miejsce akcji to plac pomiędzy Zespołem Szkół Budowlanych i Liceum Ekonomicznym, natomiast o sprawie poinformował lokalny portal korsosanockie.pl.

Na nagraniu, które trafiło do sieci widać sprzeczkę dwóch nastolatek, która skończyła się rękoczynami. Jedna z uczennic miała przy sobie kastet, którym z całej siły zaczęła bić drugą z dziewczyn po głowie.

REKLAMA

Co najgorsze, bójce przyglądało się około stu zebranych na placu młodych ludzi. Żaden z nich nie interweniował – zamiast tego, zebrani dopingowali bijące się dziewczyny i nagrywali wszystko telefonami.

15-letnia dziewczyna w wyniku doznanych obrażeń trafiła do szpitala. Nastolatka była nieprzytomna i doznała wstrząsu mózgu. Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała już 17-latkę i 17-latka, którzy mogą mieć związek z tym incydentem.

REKLAMA

https://www.youtube.com/watch?v=1i1TVObI7Jw&ab_channel=Korso-Podkarpacie


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA