REKLAMA

Lider koreańskiej opozycji dźgnięty nożem
fot. Pixabay

W domu w jednej z miejscowości pod Toruniem znaleziono martwą 69-latkę. Wiele wskazywało na to, że padła ofiarą utopienia. Po kilku godzinach zatrzymano 40-letniego mężczyznę, który dopuścił się tego okropnego czynu.

REKLAMA

Policjanci otrzymali w poniedziałek zgłoszenie, zgodnie z którym w jednym z domów w gminie Lubicz pewien mężczyzna agresywnie się zachowywał. Po przybyciu na miejsce 40-latka nie było już w domu. Mundurowi znaleźli jednak ciało 69-latki.

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli czynności mające na celu zabezpieczenie wszelkich śladów i dowodów w tej sprawie. Od razu zaczęto także szukać mężczyzny, który mógł mieć bezpośredni związek ze śmiercią kobiety.

REKLAMA

– W poszukiwania zaangażowano kilkuset policjantów, a także psy tropiące. Obława zakończyła się po godzinie 23:00. Policjanci zatrzymali 40-latka na terenie Torunia – podkreśla asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu.

Jak zdołała się dowiedzieć redakcja serwisu O2.pl, 40-latek utopił w wannie 69-latkę, która była jego teściową. Portal pozatorun.pl z kolei przekazał, że sprawcą był Daniel O., mieszkaniec Złotorii, który na co dzień pracuje w Belgii.

REKLAMA

REKLAMA