REKLAMA

Wycieczkowiec
Fot. Pixabay.com

Do tragicznego wypadku doszło podczas podróży wycieczkowca Viking Polaris. W trakcie sztormu fala rozbiła kilka okien, na skutek czego pasażerowie doznali poważnych obrażeń. Jedna z kobiet niestety tego nie przeżyła.

REKLAMA

Fatalne w skutkach zdarzenie miało miejsce we wtorkowy wieczór na pokładzie płynącego przez Atlantyk wycieczkowca Viking Polaris. Jednostka kierowała się w stronę Argentyny, gdy nagle wpłynęła w środek burzy, która to wywołała olbrzymią falę.

Woda rozbiła kilka tafli szkła na statku wycieczkowym. Pięć osób zostało rannych, a jedna z nich, kobieta z USA wymagała pilnej pomocy medycznej. Niestety nie udało się jej uratować.

REKLAMA

Viking Cruises w sobotę wydał oświadczenie, w którym napisano, że fala była dwukrotnie większa od innych. „Z wielkim smutkiem potwierdziliśmy, że pasażerka zmarła po incydencie – przekazała firma „Viking Cruises”.

Czterech innych gości odniosło obrażenia niezagrażające życiu podczas incydentu i znajdowały się pod opieką pokładowego lekarza i personelu medyczny – czytamy w oświadczeniu firmy „Viking Cruises”.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA