REKLAMA

Wyciągnął broń z kabury policjanta. Strzelanina w Wielkopolsce
fot. Twitter | @Policja_KSP

Policjanci z Gdańska zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który podjął próbę zabicia kierowcy taksówki. Poszkodowany został znaleziony w bagażniku samochodu w ciężkim stanie. Sprawca może mieć bardzo poważne problemy.

REKLAMA

Do brutalnego ataku doszło w noc z piątku na sobotę w Gdańsku. Jak informuje portal trojmiasto.pl, kierowca taksówki został pobity do nieprzytomności, a następnie podjęto próbę podcięcia mu gardła. Napastnik zostawił poszkodowanego kierowcę w bagażniku auta.

25-letni taksówkarz rozpoczął pracę w piątek około godziny 18:00, a ostatni kurs zrealizował w sobotę po godzinie 3:00. Kilkadziesiąt minut później miał przyjąć kolejny, ale został on anulowany. Od tego czasu nie było z nim kontaktu, dlatego rodzina zgłosiła sprawę na policję.

REKLAMA

Po kilku godzinach mundurowi znaleźli rannego mężczyznę w bagażniku jego samochodu. Oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku podinsp. Magdalena Ciska przekazała, że w sobotę wieczorem policjanci odebrali zgłoszenie o zaginięciu – informuje Polska Agencja Prasowa.

– Podczas czynności w tej sprawie w niedzielę po północy kryminalni z komisariatu w Śródmieściu, na jednej z ulic dzielnicy Górki Zachodnie, odnaleźli samochód zaginionego. Po wybiciu szyby w aucie, dostali się do jego środka i w bagażniku znaleźli zaginionego 25-latka. Wezwana na miejsce karetka zabrała do szpitala będącego w ciężkim stanie mężczyznę – powiedziała.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA