Wypadek
Fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu Facebook

Do makabrycznego zdarzenia doszło we wsi Barcice Górne pod Nowym Sączem w województwie małopolskim. W sobotni poranek samochód osobowy wjechał na tory kolejowe, tuż pod pędzący pociąg. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Jako pierwszy informację o tym tragicznym wypadku przekazał portal „RMF 24”. Koszmar wydarzył się około godz. 5:00 w sobotę 2 września na drodze krajowej nr 87 w województwie małopolskim. Bilans tego zdarzenia jest wręcz tragiczny.

Jak podaje policja, kierujący osobówką na łuku drogi z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Po chwili z impetem wjechał na tory kolejowe prowadzące w kierunku Przysietnicy, tuż pod zbliżający się skład.

– 4 osoby, które podróżowały samochodem, trafiły do szpitala. Jedna osoba znajdowała się pod pociągiem – nie udało się jej uratować – czytamy na „Rmf24”. Serwis ntvsadecka.pl przekazał, że poszkodowani byli zakleszczeni w pojeździe, a do ich wyciągnięcia trzeba było użyć specjalistyczny sprzęt.

Jedna z poszkodowanych osób wymagała reanimacji. Wszyscy ranni w ciężkim stanie trafili do szpitala, gdzie walczą o życie. Zbadaniem sprawy zajęła się już policja i prokuratura. Służby mają na celu ustalenie dokładnego przebiegu dramatycznego w skutkach zdarzenia.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!