REKLAMA

Gruzinka z poderżniętym gardłem znaleziona Wieruszowie
fot. Twitter | @Policja_KSP

Przerażające! W Wieruszowie obok Kępna odnaleziono zwłoki kobiety z ranami ciętymi szyi. Według wstępnych ustaleń śledczych ofiara może być obywatelką Gruzji. Budynek, w którym odnaleziono ciało był zamieszkany przez kilka osób. Sprawę przejęła prokuratura. Policja natomiast zajęła się poszukiwaniami zabójcy.

REKLAMA

Zwłoki kobiety odnaleziono we wtorek nad ranem w budynku przy ul. Broniewskiego w Wieruszowie (woj. łódzkie).

„Zgłoszenie od innych mieszkańców domu otrzymaliśmy we wtorek o godzinie 4:00 rano. Ciało kobiety zostało odnalezione w jednym z domów wielorodzinnych” – powiedział w rozmowie z Polsatnews.pl oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie aspirant Piotr Siemicki.

REKLAMA

Koszmar w Wieruszowie. W budynku znaleziono zwłoki kobiety z podciętym gardłem

Na razie nie podano wieku ofiary, ale według wstępnych ustaleń kobieta mogła być Gruzinką. Jak przekazał Siemicki – ofiara miała rany cięte szyi. Śledztwo prowadzi prokuratura. Stacja RMF FM przekazała, że policyjni śledczy rozpoczęli poszukiwania zabójcy kobiety, co jednoznacznie wskazuje na to, że do jej śmierci przyczyniła się osoba/y trzecia/e. RMF FM informuje również, że ciało domniemanej Gruzinki zostało znalezione przez dwóch mieszkańców.

„Twierdzą oni, że gdy weszli do pokoju, zauważyli leżącą na ziemi kobietę. Nad nią z nożem miał stać zamaskowany mężczyzna, który nakazał im być cicho i uciekł” – podaje polsatnews.pl.

REKLAMA

Osoby te zostały zatrzymane przez policję do wyjaśnienia. Policjanci prowadzą czynności na miejscu zdarzenia.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA