Koszmarne odkrycie w centrum Warszawy. W kamienicy znaleziono dwa ciała

Kamienica
Fot. Google Maps

Do makabrycznego odkrycia doszło na warszawskiej Woli. W jednym z budynków znaleziono dwa ciała, a służby poszukują kolejnych. Na miejscu pojawiła się policja i prokuratura, a do akcji włączono również Żandarmerię Wojskową.

REKLAMA

Cytowani przez WP świadkowie zdarzenia relacjonowali, że służby, w tym również Żandarmeria Wojskowa, pojawiły się przy ulicy Grzybowskiej już w niedzielę. Z nieoficjalnych informacji z kolei wynika, że dwa znalezione ciała znajdowały się w stanie rozkładu i miały rozległe rany tłuczone.

Wejście do kamienicy zostało oklejone przez funkcjonariuszy taśmą, a służby mają przekopywać teren w okolicy kamienicy i w piwnicy. W poniedziałek natomiast śledczy chodzili za kobietą, która przed kamerą wskazywała miejsca. Do akcji włączono również kilku prokuratorów.

Budynek jest w opłakanym stanie

Jak relacjonuje WP budynek, w którym dokonano makabrycznego odkrycia znajduje się w opłakanym stanie. Większość mieszkań i lokali jest pusta, natomiast przylegający do niego budynek od jakiegoś czasu jest sukcesywnie burzony. Policja miała interweniować pod tym adresem dość często.

REKLAMA

Według wstępnych ustaleń stołeczna policja zatrzymała w sprawie sześć osób. – Zdarzenie ma charakter kryminalny. Dla dobra postępowania nie możemy w tym momencie udzielić więcej informacji – przekazał podkom. Jacek Wiśniewski z Komendy Stołecznej Policji.

Podziel się: