REKLAMA

Wypadek
Fot. OSP KSRG Grabówko Facebook

Do koszmarnego wypadku samochodowego doszło w pobliżu miejscowości Grabówko w powiecie kościerskim w województwie pomorskim. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 18-letni kierowca i 16-letni pasażer pojazdu.

REKLAMA

Fatalne w skutkach zdarzenie drogowego miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 224, położone w bliskim sąsiedztwie niewielkiej miejscowości Grabówko, leżącej na terenie pomorskiego powiatu kościerskiego.

Informację o zdarzeniu tamtejsi policjanci otrzymali przed godziną 3:00 w nocy. W zgłoszeniu pojawiła się informacja, że doszło do bardzo groźnego wypadku, w którym najprawdopodobniej brali udział młodzi ludzie.

REKLAMA

Oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Kościerzynie, aspirant sztabowy Piotr Kwidziński, przekazał, że „ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 18-letni kierujący samochodem seat leon z niewiadomych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo”.

Od razu lekarze potwierdzili śmierć 16-letniego pasażera pojazdu. 18-letni kierowca został przetransportowany w ciężkim stanie do szpitala, jednak nad ranem OSP KSRG Grabówko w rozmowie z Wirtualną Polską przekazała, że lekarzom nie udało się uratować 18-latka.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA