Koszmarny wypadek w lubuskim. Kamper wbił się w pojazd armii USA, dwie osoby nie żyją

Wypadek
Fot. Facebook Ochotnicza Straż Pożarna Skwierzyna

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę na drodze ekspresowej S3 obok Skwierzyny w województwie lubuskim. Kamper wjechał w tył stojącej na pasie ciężarówki należącej do armii USA. W efekcie śmierć poniósł 44-letni ojciec i jego 10-letnia córka.

REKLAMA

O tragicznym wypadku poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, natomiast więcej szczegółów zaczęło pojawiać się w sieci. W wyniku fatalnego zderzenia śmierć poniósł 44-letni mężczyzna i jego zaledwie 10-letnia córka.

Do tragedii doszło na skutek zderzenia kampera z pojazdem armii USA. Policja poinformowała, że na miejscu pracowała również żandarmeria wojskowa, która ustalała szczegóły koszmarnego wypadku.

Jak podała Ochotnicza Straż Pożarna ze Skwierzyny, zdarzenie miało miejsce około godziny 1:00. Do zdarzenia od razu wyjechały dwa zastępy z lokalnej jednostki oraz zastępy z JRG Międzyrzecz – informują strażacy.

REKLAMA

Na profilu OSP Skwierzyna pojawiły się wstrząsające zdjęcia dokumentujące tragedię. Widać na nich zniszczony i roztrzaskany kamper obok ciężarówki wojskowej. Siła uderzenia była ogromna.

Podziel się: