REKLAMA

Kowalski i Tusk
Fot. Janusz Kowalski Facebook, Donald Tusk Facebook

Poznaliśmy już wstępne wyniki wyborów parlamentarnych. Niedługo po ich opublikowaniu na komentarz na Twitterze zdecydował się Janusz Kowalski. Wiceminister rolnictwa wspomniał o Donaldzie Tusku, co spotkało się z głośnym odzewem ze strony internautów.

REKLAMA

Choć cały czas są zbierane i publikowane kolejne wyniki po zliczeniu coraz większej liczby głosów, trzecie z rzędu zwycięstwo odniosła partia Jarosława Kaczyńskiego. Zgodnie z symulacją IPSOS, większość z liczbą 248 miejsc w Sejmie ma jednak opozycja demokratyczna.

Publikacja wstępnych wyników wyborów wywołała w Polsce spore emocje. W mediach społecznościowych od razu zaczęło się pojawiać mnóstwo komentarzy, a na wpis zdecydował się również aktywny w sieci wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski.

REKLAMA

Kandydat do Sejmu z listy Zjednoczonej Prawicy skomentował bieżącą sytuację polityczną w typowy dla siebie sposób, czyli przywołując lidera Koalicji Obywatelskiej Donalda Tuska. – Donald! Do zobaczenia w Sejmie. Już nie mogę się doczekać. Nie będzie miło! – Kowalski napisał w niedzielny wieczór na Twitterze.

Internauci od razu zaczęli szydzić z Kowalskiego. Licznie wspominali mu, że niegdyś sam działał w szeregach Platformy Obywatelskiej. Z tych czasów pochodzi zdjęcie, na którym widać, jak uśmiechnięty Kowalski spędza czas z Donaldem Tuskiem.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA