REKLAMA

Fot. Facebook.com/MinisterstwoSprawiedliwosci

Zbigniew Ziobro ma pełnić rolę kluczowego świadka przed komisjami śledczymi pracującymi nad rozliczaniem rządów PiS. Były minister sprawiedliwości ma jednak problemy zdrowotne, a poseł Janusz Kowalski przekazał najnowsze informacje na ten temat.

REKLAMA

Od jakiegoś czasu Zbigniew Ziobro zniknął z przestrzeni publicznej, pomimo wielu ważnych spraw w polskiej polityce. Coraz częściej mówi się, że były minister sprawiedliwości ma problemy ze zdrowiem, a nawet walczy o życie.

Według doniesień medialnych, Ziobro ma nowotwór i przechodzi obecnie chemioterapię. Rzecznik Suwerennej Polski Jacek Ozdoba przekazał, że chodzi o „poważną chorobę onkologiczną związaną z przełykiem”. Polityk ma usilnie walczyć o powrót do zdrowia.

REKLAMA

– Minister Ziobro jest wyjątkowo silnym człowiekiem i jest w stanie pokonać wiele trudności w swoim życiu. Jestem pewien, że jego obecny stan zdrowia wróci do normy i Zbigniew Ziobro będzie dalej w stanie pracować dla Polski tak, jak to robił praktycznie przez całe życie. Zbigniew Ziobro ma pełne wsparcie znakomitej drużyny, która stworzył. Wierzę, że jak najszybciej wróci do zdrowia – dodał Jacek Ozdoba.

Nowe informacje na temat Ziobry przekazał poseł Janusz Kowalski. Opublikował na Twitterze okładkę „Newsweeka” i dopisał kilka szczegółów. Kowalski ujawnił, że były minister „walczy o życie”. Skrytykował też gazetę za umieszczanie zdjęć chorego polityka na okładce.

REKLAMA

REKLAMA