REKLAMA

Janusz Kowalski
Fot. Twitter

Poseł Suwerennej Polski Janusz Kowalski z pewnością nie będzie miło wspominał swojego występu podczas debaty w studiu Radia Opole. W trakcie nagrania został zaatakowany przez pułkownika Adama Mazgułę, a całe zdarzenie udało się nagrać.

REKLAMA

W nadchodzących wyborach parlamentarnych Janusz Kowalski będzie startował w okręgu wyborczym nr 21 w Opolu. Poseł pojawił się w debacie organizowanej przez Radio Opole. Poza politykami, w studiu pojawiła się też publiczność, która mogła zadawać pytania.

Jedną z osób, które zadały pytanie posłowi był pułkownik Adam Mazguła, pułkownik z czasów Stanu Wojennego i były członek PZPR. Kowalski nie chciał jednak odpowiadać. – Byłoby to dla mnie upokarzające, gdybym komunistycznemu aparatczykowi odpowiadał na pytania – powiedział.

REKLAMA

Na reakcję Mazguły nie trzeba było specjalnie długo czekać. Po chwili mężczyzna wstał z krzesła i krzyczał do posła PO. – Ty śmieciu p***ony – takie słowa słychać na nagraniu, które niesie się po sieci.

– Panie Adamie, jeżeli będzie Pan jeszcze raz reagował w taki sposób, to będziemy musieli zawołać ochronę – powiedział prowadzący debatę dziennikarz. – Komunistyczny aparatczyk, wulgarny, to jest właśnie doradca pana Tomasza Kostusia (posła PO) – dodał Kowalski.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA