Fot. Policja Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon opublikowali nagrania z monitoringu uchwycone w bydgoskim sklepie IKEA. Doszło tam do próby sprytnego wykorzystania danych osobowych pracownika przez klientów.

W bydgoskiej IKEI doszło do niecodziennej sytuacji. Grupa osób podczas płacenia za produkty posługiwała się identyfikatorem pracowniczym, który nie należał do nich. W ten sposób doszło do kradzieży danych osobowych pracownika.

Sprawcami były dwie kobiety i dwóch mężczyzn, a sprawą zajęła się już policja. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon opublikowali zdjęcia ze sklepowego monitoringu, na których dokładnie widać winowajców.

Sprawcy nietypowej kradzieży mieli sporego pecha. Mężczyźni, których uchwycono na kamerze monitoringu nie mieli poprawnie założonych maseczek, przez co znacznie łatwiej było ich zidentyfikować.

Policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu sfotografowanych osób. Informację można przekazać pod numerem telefonu 47 751 58 10, a także całodobowo pod numerami 47 751 58 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Kr 146/22.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę