REKLAMA

Bójka w czasie spotkania towarzyskiego w małej miejscowości na Podkarpaciu. 37-latek trafił do szpitala w stanie ciężkim
fot. Twitter | @Policja_KSP

Domowa „posiadówka” zamieniła się w krwawą jatkę! 37-letni mężczyzna został ciężko pobity przez 25-latka. Na miejscu interweniowała policja. Napastnikowi postawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Według wstępnych ustaleń, podczas spotkania towarzyskiego pomiędzy mężczyznami wywiązała się kłótnia, a potem doszło do zakończonej krwawo bijatyki.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20 września w jednym z mieszkań w Zapałowie na Podkarpaciu – donosi „Fakt”. Odbywało się tam spotkanie towarzyskie, w którym uczestniczyło trzech mężczyzn – w tym 37-letni mieszkaniec gminy Zarzecze i 25-latek z gminy Wiązownica.

Znajomi pokłócili się w czasie towarzyskiego spotkania. Pobity 37-latek trafił do szpitala w ciężkim stanie

W pewnym momencie pomiędzy 37-latkiem a 25-latkiem wywiązała się ostra kłótnia, która następnie przerodziła się w krwawą bójkę. 25-latek dotkliwie pobił starszego kolegę. Sprawa została zgłoszona dyżurnemu jarosławskiej komendy policji. Jeszcze tego samego dnia 25-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy. 37-letni poszkodowany trafił natomiast do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała.

REKLAMA

Jak donosi „Fakt” – w miniony piątek 25-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut spowodowania u poszkodowanego ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, zagrażającemu życiu. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego, 3-miesięcznego aresztu. Zdaje się jednak, że młody mężczyzna spędzi za kratkami o wiele więcej czasu – grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA