REKLAMA

ksiądz
fot. ilust. Unsplash

To co ksiądz zobaczył na kartce oddanej przez ucznia, niezwykle go zaskoczyło. Postanowił podzielić się tym z internautami. Ojciec Grzegorz Kramer to znany w internecie bloger. Poza tym zajęciem, udziela także katechezy w szkole – uczy religii. Jak sam mówi, zwykle nie robi kartkówek, ale tym razem się złamał… i zobaczył TO.

REKLAMA

Ojciec Kramer to zakonnik i jezuita. Poza tym, że zajmuje się pisaniem bloga, felietonów i książek, duchowny prowadzi także lekcje religii w jednej z podstawówek.

Ksiądz przyznał, że raczej stroni od organizowania kartkówek na swoich zajęciach. Częste kartkówki raczej nie wzbudzają sympatii. Tym razem duchowny zmienił tę zasadę i jednak postanowił sprawdzić wiedzę swoich uczniów. Jeden z nich bardzo miło go zaskoczył – mimo tego, że musiał napisać kartkówkę!

REKLAMA

„Uczę od półtora roku, po dłuższej przerwie. Nigdy nie robię kartkówek, jednak dziś się złamałem i zrobiłem z trzema prostymi pytaniami. No i jeden z uczniów napisał tyle. A ja myślałem, że takie rzeczy tylko w memach” – napisał o. Kramer we wpisie na Facebooku.

Pod wpisem załączył zdjęcie kartki, na której było widać napis „Lubię Cię” wraz z dorysowanymi sercami i uśmiechem.

REKLAMA

Facebookowi fani księdza szybko zauważyli, że duchowny jest bardzo szanowany przez swoich uczniów.

fot. Facebook | Grzegorz Kramer

„Nic, tylko jak najczęściej robić kartkówki” – doradził jeden z internautów.

REKLAMA

„Jakie to miłe i szczere. Pięknie. Kartkóweczka na szóstkę” – brzmi inny komentarz.

„Mogło się okazać, że dla tego ucznia to ważny sprawdzian….z okazywania uczuć drugiemu człowiekowi z przełamywania nieśmiałości. Nie każdy ma przecież odwagę, by się przyznać do swoich uczuć i je określić” – ocenił inny internauta.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA