Kuriozalna sytuacja na drodze. Pasażer dosłownie wypadł z taksówki [WIDEO]

Taksówka
Fot. Stop Cham YouTube

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać sytuację z udziałem niesfornego pasażera taksówki. Mężczyzna w dość niecodzienny sposób zakończył podróż, a kierowca taryfy nie miał wobec niego litości. Sytuacja była dość kuriozalna.

REKLAMA

Na kanale Stop Cham na YouTube pojawił się film, który nagrano 13 lutego w Poznaniu, na skrzyżowaniu ulic Połabska/Umultowska/Lechicka. W opisie nagrania czytamy, że incydent miał miejsce w samochodzie taksówkarza.

– Kierowca taksówki zatrzymuje się na poboczu drogi i „wysadza” pasażera, który nie jest w stanie ustać na nogach. Kolejne jego próby wstania, kończą się spotkaniem z ziemią. Jak dodaje autor, pasażer prawdopodobnie zwymiotował taksówkarzowi w samochodzie – brzmi opis do wideo.

REKLAMA

Agresywny pasażer wręcz wypadł z taksówki

Z nagrania wynika, że rzeczywiście pasażer wyglądał na osobę mocno nietrzeźwą. Po wyjściu z samochodu dwukrotnie się przewrócił. Kierowca chciał mu pomóc, ale w pewnym momencie agresywnie się podniósł, po czym… upadł po raz trzeci.

– Odnoszę wrażenie, że mimo braku kontaktu nóg z ziemią, chciał się bić – pisała jedna osoba. – Piękna pamiątka, taka na całe życie – dodawała inna. – Wyleciał z tej taksówki, jak Małysz z wielkiej krokwi – wskazywała następna.

REKLAMA

Podziel się: