Blokada koła
YouTube | Straż Miejska w Elblągu

Strażnicy miejscy z Elbląga przyłapali samochód na niewłaściwym parkowaniu i założyli na koła blokadę. Cała sprawa zakończyła się w dość komiczny sposób, o czym funkcjonariusze poinformowali w mediach społecznościowych.

Elbląska straż miejska w ostatnich miesiącach miała kilka okazji do tego, aby podzielić się z internautami niecodziennymi historiami dotyczącymi blokady kół. Nie tak dawno pewien kierowca ruszył w drogę, nie zwracając uwagi, że na kołach miał właśnie blokadę.

Teraz doszło do jeszcze bardziej komicznego zdarzenia. Strażnicy miejscy założony blokadę na niewłaściwie zaparkowany samochód. Właściciele pojazdu nie byli z tego zadowoleni, dlatego sami postanowili pozbyć się problemu.

Całe zdarzenie zostało nagrane na kamerze monitoringu. Kierowca zdjąć blokadę bez powiadamiania Straży Miejskiej, a pomogła mu przy tym rodzina. Cztery osoby podjęły się próby obejścia zabezpieczenia.

Próby zdjęcia blokady zostały przerwane przez operatora monitoringu miejskiego. Ten widząc nielegalne działanie rodziny postanowił niezwłocznie powiadomić o zdarzeniu strażników miejskich. Funkcjonariusze już po chwili podjechali do sprawców zamieszania. Dostali mandat.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę