Szczecin
Fot. STOP CHAM YouTube

Niecodzienne zdarzenie w Szczecinie. Na kanale „STOP CHAM” na YouTube pojawił się filmik, na którym widać, jak mężczyzna wyciąga z bagażnika kij do golfa, po czym uderza nim w reflektor innego pojazdu, który stał z tyłu.

– 3 sierpnia br. w Szczecinie o godzinie 11 kierowca mercedesa najpierw wjechał pod prąd, trąbiąc, żebym wycofał, a później pojechał do przodu, żeby zwrócić tyłem, dojechał do mojego pojazdu, gdzie zaparkował na środku drogi. Stał tam 10 min i gdzieś sobie poszedł – relacjonuje zdarzenie mężczyzna, który jest autorem nadesłanego wideo.

Na wideo widać właściciela Mercedesa, który podszedł do swojego pojazdu i wyciągnął z bagażnika kij do golfa. Następnie użył go do uderzenia w reflektor pojazdu, który stał za nim. Autor nagrania próbował złapać kierowcę, ale ten uciekł.

Jak przekazał kanał „STOP CHAM”, na miejsce zdarzenia została wezwana policja. – Policja przyjechała i powiedzieli, że mam przyjść na godzinę 14 na komendę. Przyszedłem, a tam jego adwokat wybłagał, żebym nie zgłaszał sprawy i zaproponował mi 8 tys. zł. (na tyle Skoda wycenia szkodę w aucie) – przekazał poszkodowany.

Poszkodowany przyjął proponowaną ofertę, po czym wyjaśnił swoje postępowanie. – Fakt zakładania sprawy o uszkodzenie mienia i 2 lata czekania na wyrok zrobił swoje” – dopisano w opisie nagrania umieszczonego na kanale.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!