Fot. Wikimedia Commons/Jindřich Nosek/CC-BY-SA-4.0

Lech Wałęsa od dłuższego już czasu nie był okazem zdrowia. Z uwagi na jego wiek nie ma w tym, w zasadzie, nic dziwnego. Były prezydent musiał ponadto zmagać się ostatnio z ogromnym stresem. Wspominano o nim nawet w Rosyjskiej telewizji, w której padły słowa o „nagrodzie za jego głowę”. Lech Wałęsa trafił do szpitala.

Były prezydent Polski cały czas daje o sobie znać i nie marnuje czasu na swojej emeryturze. Zaskoczeniem może być informacja, że Wałęsa wylądował w szpitalu – o czym poinformował w swoich mediach społecznościowych, załączając zdjęcie.

Lech Wałęsa hospitalizowany. Zięć byłego prezydenta zdradził, co było powodem

Lech Wałęsa ma już 78 lat! W takim wieku każdy problem zdrowotnym może urosnąć do rangi bardzo poważnego. Nic dziwnego, że zdjęcie – umieszczone w mediach społecznościowych – na którym widać byłego prezydenta leżącego w łóżku, bardzo zmartwiło jego sympatyków.

„Bywa i tak…” – brzmi podpis pod zdjęciem na oficjalnym profilu facebookowym Lecha Wałęsy.

Co jest powodem hospitalizacji byłego prezydenta i żywej legendy „Solidarności”? O szczegółach poinformował jego zięć, który rozmawiał z żądnymi wyjaśnień tego szokującego zdarzenia dziennikarzami.

„Nastąpiło omdlenie, jednak na ten moment wraz z żoną nie mamy większych informacji o jego stanie zdrowia” – odpowiedział dziennikarzom Lech Artur Wałęsa, zięć byłego prezydenta, cytowany przez portal „Planeta”.

W komentarzach pod postem, zamieszczonym na Facebooku, momentalnie zaroiło się od ciepłych komentarzy, w których Polacy życzyli Wałęsie rychłego powrotu do zdrowia i aktywności.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!