Lech Wałęsa wystąpił w programie „Kropka nad i” Moniki Olejnik w programie TVN24. Były prezydent Polski wulgarnie odezwał się do prowadzącej. 

Wałęsa w najnowszym odcinku Olejnik komentował rządy Prawa i Sprawiedliwości, miesięcznice smoleńskie oraz zmiany w wymiarze sprawiedliwości. Z początku rozmowa przebiegała spokojnie. Poruszono m.in. temat stanu zdrowia byłego prezydenta.

„Dobrze, że coraz więcej ludzi zauważa, że trzeba z tymi ludźmi inaczej walczyć. Tam, gdzie nie ma szans, to nie siłować się, bo szkoda naszej energii. Trzeba zawalczyć inaczej. Jeśli mnie posłuchacie tym razem, to tak pięknie, pokojowo ich ogramy, że będą wyć przez sto lat” – powiedział Lech Wałęsa.

„Nie mamy szansy w tym momencie tego poprawić, więc musimy inną taktykę zastosować i kiedy przyjdzie czas, przejmiemy władzę od nich i rozliczymy ich na ich prawie. Mówiłem już wcześniej, że będą chcieli zrobić zamach stanu. Mówiłem, że to bardzo niebezpieczni, chorzy ludzie, ale nie byłem słuchany i mamy to co mamy. Musimy to przeżyć. Musimy z tym walczyć” – mówił Wałęsa.

W pewnym momencie programu Monika Olejnik zapytała byłego prezydenta o współpracę z SB.

– To brał Pan pieniądze? – pytała Olejnik.

– Co pani pie**** – odpowiedział oburzony Wałęsa.

https://www.youtube.com/watch?v=qqM6p2NESOM


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę