Lech Wałęsa wulgarnie do Moniki Olejnik: „Co pani pie***” (WIDEO)

Lech Wałęsa wystąpił w programie „Kropka nad i” Moniki Olejnik w programie TVN24. Były prezydent Polski wulgarnie odezwał się do prowadzącej. 

   

Wałęsa w najnowszym odcinku Olejnik komentował rządy Prawa i Sprawiedliwości, miesięcznice smoleńskie oraz zmiany w wymiarze sprawiedliwości. Z początku rozmowa przebiegała spokojnie. Poruszono m.in. temat stanu zdrowia byłego prezydenta.

„Dobrze, że coraz więcej ludzi zauważa, że trzeba z tymi ludźmi inaczej walczyć. Tam, gdzie nie ma szans, to nie siłować się, bo szkoda naszej energii. Trzeba zawalczyć inaczej. Jeśli mnie posłuchacie tym razem, to tak pięknie, pokojowo ich ogramy, że będą wyć przez sto lat” – powiedział Lech Wałęsa.

   

„Nie mamy szansy w tym momencie tego poprawić, więc musimy inną taktykę zastosować i kiedy przyjdzie czas, przejmiemy władzę od nich i rozliczymy ich na ich prawie. Mówiłem już wcześniej, że będą chcieli zrobić zamach stanu. Mówiłem, że to bardzo niebezpieczni, chorzy ludzie, ale nie byłem słuchany i mamy to co mamy. Musimy to przeżyć. Musimy z tym walczyć” – mówił Wałęsa.

W pewnym momencie programu Monika Olejnik zapytała byłego prezydenta o współpracę z SB.

   

– To brał Pan pieniądze? – pytała Olejnik.

– Co pani pie**** – odpowiedział oburzony Wałęsa.

https://www.youtube.com/watch?v=qqM6p2NESOM

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

One thought on “Lech Wałęsa wulgarnie do Moniki Olejnik: „Co pani pie***” (WIDEO)

  • 17 lipca 2017 o 02:18
    Permalink

    NARESZCIE KTOŚ OCENIŁ ZAWODOSTWO DZIENNIKARSKIE I TO PRAWIDŁOWO -BRAWO LECHU !!NIE RAZ JAK SŁUCHAŁEM TO NASUWAŁY SIE SŁOWA …PIER..OLI JAK POTŁUCZONA

Komentarze są wyłączone.