Lisowi znowu coś nie wyszło. Szydząc z Szydło o czymś zapomniał?

Wczoraj Beata Szydło została uhonorowana nagrodą Człowieka Roku XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy. Nagrodę tę Rada Programowa Forum Ekonomicznego przyznaje co roku wybitnym osobom, które swoją postawą i dokonaniami wywarły największy wpływ na bieg spraw w Europie Środkowo-Wschodniej.

   

I chyba z tym w wypadku Beaty Szydło nie chciał się zgodzić Tomasz Lis, który nie odpuści okazji, żeby wrzucić kamyczek do PiS-owskiego ogródka. Na informację o nagrodzie dla szefowej rządu tak zareagował na Twitterze: „Błazenada w Krynicy. Szydło człowiekiem roku forum ekonomicznego. Jaka laureatka, taka nagroda, jaka nagroda, takie forum.”

I wiadomo już wszystko – w sobie złośliwy sposób Lis dał do zrozumienia, że nie szanuje ani konferencji krynickiej, ani nagrody jaką wręczają wybranym przez siebie osobom. Nic nie warte, psu na budę. Ciekawe tylko, jak w takim układzie mogli poczuć się laureaci z poprzednich lat, gdy poznali opinię Lisa. Jak mogły poczuć się osoby, które szanują dokonania krynickich laureatów? Przypomnijmy, że wśród nagrodzonych był Vaclav Havel, Micheil Saakaszwili, Jan Paweł II, Aleksander Kwaśniewski, Lech Wałęsa, Jerzy Buzek, Hanna Gronkiewicz – Waltz, Donald Tusk i Bronisław Komorowski.

   

Błazenada panie Lis? Fakt. Ktoś tu się bardzo zbłaźnił. Proszę namówić nagrodzonych przyjaciół z PO, żeby na znak protestu odesłali swoje statuetki do Krynicy.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

3 thoughts on “Lisowi znowu coś nie wyszło. Szydząc z Szydło o czymś zapomniał?

 • 6 września 2017 o 14:09
  Permalink

  Walesa wlasnie to zrobil , zwrocil statuetke . Nie chce byc w tym samym gronie , co Kaczynski ,Orban i Szydlo . Popieram .

 • 6 września 2017 o 14:40
  Permalink

  Jaki jest kon kazdy widzi…i te slowa nie dotycza stwierdzenia pana Lisa, a krynickiego forum.
  „Nagrodę tę Rada Programowa Forum Ekonomicznego przyznaje co roku wybitnym osobom, które swoją postawą i dokonaniami wywarły największy wpływ na bieg spraw w Europie Środkowo-Wschodniej.” Kaczynski , Orban a teraz Szydlo, ktora o wlos wyprzedzila Morawieckiego. a od ktorej kompletnie nic nie zalezy. Ale owszem, zarowno Kaczynski z Szydlo pod butem, jak i Orban maja najwiekszy wplyw na wiszaca nad Polska grozba uruchomienia przez UE art.7…
  Na marginesie dodam, ze Lech Walesa wlasnie zrzekl sie powyzszej nagrody.

 • 6 września 2017 o 21:11
  Permalink

  A jakie miał dokonania, którymi wywarł jakikolwiek wpływ na bieg spraw w Europie Środkowo-Wschodniej Bronek Komorowski, prócz pilnowania żyrandola i robienia z siebie pajaca? Gdzie był wtedy Lis?

Komentarze są wyłączone.