Lodowisko
Fot. Facebook | Lubuscy Łowcy Burz

Ostatniej nocy ulice w wielu polskich miastach przypominały lodowisko. Niektórzy postanowili obrócić cała sytuację w żart. Tak zrobiła mieszkanka Krzyża Wielkopolskiego, która udała się w przejażdżkę na łyżwach po chodniku.

Warunki pogodowe dają nam się bardzo mocno we znaki. W ostatnich kilkunastu godzinach ulice i chodniki pokryły się lodem, przez co zwykłe poruszanie się było bardzo trudne. Wystarczyła chwila nieuwagi, aby groźnie się przewrócić.

Pewna kobieta mieszkająca w Krzyżu Wielkopolskim postanowił wykorzystać tę sytuację i udać się na łyżwy. Lubuscy Łowcy Burz, prezentując nagranie kobiety napisali, że był to efekt grubej warstwy lodu na chodniku.

Na zamieszczonym na Facebooku nagraniu widać, jak kobieta bez żadnego problemu przemieszcza się po chodniku. Na wideo dokładnie widać, jak „świeci się” podłoże, co tylko udowadnia, jak musiało być tam ślisko.

Podobne warunki pogodowe ostatniego wieczora i nocy obecne były w wielu polskich miastach. Władze wydawały liczne ostrzeżenia przed gołoledzią i możliwymi trudnościami ze zwykłym poruszaniem się po ulicach.

Na chodnikach jest tyle lodu, że na łyżwach można jeździć, Krzyż Wielkopolski.😮⛸️⛸️

Nagranie: Patrycja Myrda

Opublikowany przez Lubuscy Łowcy Burz Poniedziałek, 19 grudnia 2022


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę