Majówka
Fot. zimarofficial TikTok

Jak przy okazji niemal każdej majówki, w tym roku popularne supermarkety również przygotowały specjalne oferty dla wypoczywających. Do sieci trafiło sporo nagrań, na których widać korzystających z takich okazji.

Majówka jest dla wielu osób czasem wypoczynku i spotkania z bliskimi na grillu. To z kolei doskonały moment na skorzystanie z ofert dyskontów, które w tym roku przygotowały dla klientów atrakcyjne okazje.

Tuż przed rozpoczęciem majówki supermarkety wyszły naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Największe zainteresowanie wzbudzały promocje dotyczące napojów alkoholowych, które są w Polsce jednym z symboli majówki.

Polacy szybko ruszyli więc na „łowy”. Do mediów społecznościowych trafiło sporo nagrań i materiałów wideo, na których widać klientów Lidla czy Biedronki wyposażonych w dziesiątki butelek z piwem.

„Teraz już wiem dlaczego w wózkach są powykrzywiane kółka”, „Nie wiem, co oni planują, ale idę z nimi”, „Inflacja w Polsce” – pisali. Może zajęlibyście się promocją warzyw i owoców? Kupisz 12 jabłek lub marchewek, 12 dostaniesz gratis? – apelowała do Biedronki Katarzyna Bosacka.

@zimarofficial

#majówka #majówka2023 #piwo #dc #dlaciebie #beer #weekend

♬ dźwięk oryginalny – Civil Engineer 👷🏻‍♂️


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę